Nerūdijančio plieno metalinė plokštė paprastai yra supjaustyta azotu, kad būtų išvengta oksidacijos, ir nėra šlifavimo krašto. Po pjovimo galime suvirinti nerūdijantį plieną be papildomo apdorojimo. Pjovimo deguonimi poveikis gali būti blogesnis nei azoto, todėl gali pajuoduoti ir nelygūs.
Antra, anglinio plieno pjovimas.
Pjaunant lazeriu anglinį plieną, deguonis paprastai turi geresnių rezultatų. Nors deguonies reakcijos šiluma turi padidinti pjovimo efektyvumą, susidaranti oksido plėvelė taip pat padidina atspindinčios medžiagos pluošto spektrinės sugerties koeficientą. Viena iš deguonies apdorojimo problemų yra ta, kad kraštai gali būti šiek tiek oksiduoti. Jei reiklesni vartotojai gali naudoti azotą aukšto slėgio pjovimui, tai taip pat galima pasiekti geresnių pjovimo rezultatų, patepant ruošinio paviršių alyva.
Trečia, aliuminio pjovimas.
Aliuminis yra labai atspindinti medžiaga metalinėse medžiagose, pasižyminti dideliu atspindžiu ir šilumos laidumu. Pastaraisiais metais daugelio gamintojų lazerinio pjovimo staklės buvo aprūpintos „antirefleksiniais įtaisais“, prisitaikančiais prie aliuminio pjovimo, o pjovimo lazeriu galimybės be „antirefleksinių įrenginių“ sugadino jų optinius komponentus. Tuo pačiu metu, priklausomai nuo įrangos galios, pjaustyto aliuminio storis taip pat skiriasi. Paprastai ta pačia įranga nupjauto nerūdijančio plieno ir anglinio plieno storis yra storesnis nei stipriai atspindinčių medžiagų, tokių kaip aliuminis. Aliuminis taip pat labiau tinka pjauti azotu, o pjovimo efektas geras.
Ketvirta, vario ir žalvario pjovimas.
Kaip ir aliuminis, varis ir žalvaris yra labai atspindinčios medžiagos, kurioms pjauti reikalingas „antirefleksinis“ lazeris.
Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.