Kokios yra lazerinio pjovimo mašinos savybės?

- 2023-02-16-

XT Lazerinis-lazerinis pjovimo aparatas

Įsigydami lazerinio pjovimo stakles, daugelis klientų pastebės, kad įrangos pristatyme yra daug specialių terminų. Kokios staklės naudoja portalinę konstrukciją, spiralinę pavarų dėžę, dvišalę transmisiją ir tt Taigi, ar žinote lazerinio pjovimo mašinos gaminio charakteristikas?

1. Kokios yra lazerinio pjovimo mašinos savybės?



Pastaraisiais metais pjovimo lazeriu staklių taikymas pramoniniuose gaminiuose sparčiai vystėsi, o jo artimo infraraudonųjų spindulių bangos ilgis (1080 nm) taip pat yra palankesnis metalo medžiagų sugėrimui, ypač didelio galingumo suvirinimo ir pjovimo srityje. didelis perdirbimo pajėgumas ir ekonomiškumas. Palyginti su dujiniu CO2 lazeriu, šviesolaidinio lazerio pjovimo įranga pasižymi šiomis savybėmis: mažai priežiūros, mažos energijos sąnaudos ir mažos eksploatacijos išlaidos. Optinio pluošto perdavimas, nėra atspindinčio lęšio, nereikia reguliuoti išorinio optinio kelio. Mažas energijos suvartojimas, nenaudojamų dujų, energijos taupymas, ekologiška aplinkos apsauga. Tuo pačiu metu artimo infraraudonųjų spindulių bangos ilgio lazeris labiau kenkia žmogaus organizmui, ypač akims, todėl įranga turi turėti geresnį sandarumą ir kitas apsaugines funkcijas.

2. Kodėl lazerinė pjovimo mašina naudoja portalinę struktūrą.

CNC lazerinio pjovimo įranga paprastai naudoja portalinį, konsolinį, vidurinį apverstą siją ir kitus konstrukcinius tipus. Tačiau tobulėjant pritaikymo ir valdymo technologijoms, kurių reikia norint plėtoti lazerinį apdorojimą iki didelio greičio, didelio greičio ir didelio stabilumo, portalo struktūra tapo pagrindiniu modeliu pasaulyje su savo unikaliais struktūriniais pranašumais ir yra populiariausias lazeris. daugelio žinomų prekių ženklų pjovimo staklės. Gamintojo priimtas konstrukcijos tipas.

3. Kokios yra lazerinio pjovimo staklių technologijos savybės?

Palyginti su tradicine CO2 lazerinio pjovimo stakle, optinio pluošto lazerinio pjovimo įrangos taikymas pjaustant lakštą pasikeitė išoriniame optiniame kelyje, pjovimo galvutėje, pagalbinėse dujose ir kt. Lazeris tiesiogiai perduodamas į pjovimo galvutę per optinį pluoštą ir optinis kelias yra stabilus ir patikimas, o tai užtikrina staklių viso formato pjovimo nuoseklumą. Be to, staklei nereikia išorinių optinio kelio apsaugos dujų, joje nėra oro kompresoriaus ir kitų apdorojimo sistemų. Kai lazeris pasiekia pjovimo galvutę, jis kolimuojamas ir sufokusuojamas. Paprastai galima sukonfigūruoti fokusavimo objektyvą, kurio židinio nuotolis yra 125 mm arba 200 mm. Tarp fokusavimo lęšio ir antgalio turi būti įrengtas apsauginis lęšis, kad būtų išvengta fokusavimo lęšio užteršimo. Šviesolaidinis lazeris pasižymi geromis fokusavimo savybėmis, trumpu židinio gyliu, siauru pjovimo plyšio pločiu (iki 0,1 mm) ir dideliu greičiu, todėl tinka greitam vidutinių ir plonų plokščių pjovimui.

4. Kodėl pjovimo lazeriu mašina transmisijai naudoja spiralinę pavarų dėžę.

Keletas įprastų CNC staklių linijinio veleno perdavimo režimų yra rutulinis sraigtas, pavarų dėžė, tiesinis variklis ir kt. Rutulinis sraigtas dažniausiai naudojamas CNC staklėse su vidutiniu ir mažu greičiu ir mažu eiga. Plačiai naudojama pavarų dėžė ir stelažas, kuri gali pasiekti didelį greitį ir didelį eigą. Tiesiniai varikliai dažniausiai naudojami didelio greičio, didelio pagreičio ir specialios struktūros CNC staklėse. Be to, krumpliastiebiai ir krumpliaračiai skirstomi į du tipus: tiesius ir sraigtinius. Palyginti su tiesiais dantimis, sraigtinių dantų susijungimo plotas yra didesnis, o transmisija tarp krumpliaračio ir stovo bus stabilesnė.

5. Kokios yra lazerinio pjovimo mašinos dvišalės pavaros charakteristikos? Pjovimo lazeriu staklės su portaline struktūra turi du judėjimo režimus. Viena iš jų yra tai, kad portalas juda, bet darbo stalas yra fiksuotas apdorojimo metu, o kitas yra tas, kad portalas yra fiksuotas, o darbastalis juda. Didelio formato, didelės spartos ir didelio našumo lazerinėms pjovimo staklėms dažniausiai pasirenkama pirmoji forma, nes darbo stalas juda su ruošiniu, o tai netinka greitam ir storų plokščių pjovimui. Ši dvipusė pavara užtikrina jėgos balansą ir sinchroninį sijos veikimą. Tačiau kai kurių gamintojų lazerinio pjovimo staklės naudoja vienpusę platformos pavarą. Servo variklis yra sumontuotas viename portalo sijos gale, o tada varomoji jėga per ilgą veleną perduodama į kitą galą, kad būtų galima naudoti dvigubą pavarų dėžę ir vieno servo variklio pavarą. Vienašalė pavara daro jėgą abiejuose sijos galuose asimetrinę, o tai turi įtakos sinchronizavimo tikslumui ir sumažina staklių dinamines charakteristikas.