XT lazerinio plokštelinio vamzdelio integruota lazerinio pjovimo mašina
Plokštė pasižymi lengvu svoriu, dideliu stiprumu, laidumu (gali būti naudojama elektromagnetiniam ekranavimui), mažomis sąnaudomis ir geromis partijos gamybos savybėmis. Jis plačiai naudojamas elektronikos, ryšių, automobilių pramonėje, medicinos prietaisuose ir kitose srityse. Pavyzdžiui, lakštinis metalas yra esminė kompiuterio korpuso, mobiliojo telefono, MP3 grotuvo ir kt. dalis. Tradicinė lakštinio metalo pjovimo įranga užima nemažą rinkos dalį. Be gerai žinomų priežasčių, pagrindinė priežastis yra tai, kad jie yra pigūs. Nors jie turi akivaizdžių trūkumų, palyginti su šiuolaikinėmis technologijomis, tokiomis kaip pjovimas lazeriu, tačiau turi ir savo unikalių privalumų.
CNC plokščių kirpimo mašina.
Kadangi CNC plokščių pjaustytuvas daugiausia naudojamas linijiniam pjovimui, nors jis gali pjauti 4 metrų ilgio plokštes, jis gali būti naudojamas tik plokščių, kurioms reikia tik linijinio pjovimo, apdorojimui. Paprastai jis naudojamas pramonės šakose, kurioms reikalingas tik linijinis pjovimas, pvz., pjovimas po plokščių išlyginimo.
Punch
Perforatorius turi didesnį lankstumą apdorojant kreives. Perforatorius gali turėti vieną ar kelis kvadratinių, apvalių ar kitų specialių perforatorių rinkinius, kuriais vienu metu galima apdoroti kai kurias konkrečias skardos detales. Labiausiai paplitusi yra važiuoklė. Spintelių pramonėje jiems reikalinga apdirbimo technologija daugiausia yra tiesių linijų, kvadratinių ir apvalių skylių pjovimas, o modelis yra gana paprastas ir fiksuotas. Jo pranašumas yra greitas paprastos grafikos ir plonų plokščių apdorojimas. Trūkumas yra tas, kad galimybė perforuoti storą plieno plokštę yra ribota. Net jei jį galima perforuoti, ruošinio paviršius sugrius, o forma taip pat bus labai brangi. Pelėsių kūrimo ciklas yra ilgas, kaina yra didelė, o lankstumas nėra pakankamai didelis. Užsienio šalyse pjaustant plienines plokštes, kurių storis didesnis nei 2 mm, dažniausiai naudojamas modernesnis pjovimas lazeriu, o ne perforavimas. 1、 Perforuojant storą plieno plokštę paviršiaus kokybė nėra aukšta. Taigi triukšmas štampuojant storą plieno plokštę yra per didelis, o tai nėra palanki ekologinės aplinkos apsaugai.
Pjovimas liepsna.
Kaip originalus tradicinis pjovimo būdas, pjovimas liepsna praeityje turėjo mažai investicijų ir žemus apdorojimo kokybės reikalavimus. Jei reikalavimas yra per didelis, jį galima išspręsti pridedant apdirbimo procesą. Rinkoje yra didelis kiekis. Dabar jis daugiausia naudojamas storoms, didesnėms nei 40 mm plieno plokštėms pjaustyti. Jo trūkumai yra tai, kad šiluminė deformacija yra per didelė, įpjova per plati, medžiaga švaistoma, o apdorojimo greitis per mažas, o tai tinka tik grubiam apdirbimui.
Plazminis pjovimas.
Plazminis pjovimas ir smulkus plazminis pjovimas yra panašūs į pjovimą liepsna, tačiau karščio paveikta zona yra per didelė, tačiau tikslumas yra daug didesnis nei pjovimo liepsna, o greitis taip pat turi staigų šuolį, tampa pagrindine plokščių apdorojimo jėga. Aukščiausios CNC smulkiojo plazminio pjovimo mašinos Kinijoje viršutinė faktinio pjovimo tikslumo riba pasiekė apatinę lazeriu pjovimo ribą. Pjaunant 22 mm anglies plieno plokštę, greitis pasiekė daugiau nei 2 metrus per minutę, pjovimo galas yra lygus ir plokščias, o nuolydis geriausias. Jis turi būti valdomas 1,5 laipsnių kampu. Trūkumas yra tai, kad pjaunant plieno lakštą per didelė šiluminė deformacija ir didelis nuolydis. Jis yra bejėgis didelio tikslumo ir palyginti brangių eksploatacinių medžiagų atveju.
Aukšto slėgio vandens pjovimas.
Pjovimo aukštu slėgiu metu naudojama didelės spartos vandens srove, sumaišyta su švitriniu šlifavimu, pjaustant plokštes. Medžiagai beveik nėra jokių apribojimų, o pjovimo storis gali siekti beveik daugiau nei 100 mm. Jis taip pat tinka keramikai, stiklui ir kitoms medžiagoms, kurios lengvai plyšta terminio pjovimo metu. Galima pjauti, vandens srove galima pjauti varį, aliuminį ir kitas medžiagas, turinčias stiprų lazerio atspindį, tačiau pjovimui lazeriu yra didelių kliūčių. Pjovimo vandeniu trūkumai yra tai, kad apdorojimo greitis yra per lėtas, per nešvarus, nekenksmingas aplinkai, o eksploatacinės medžiagos taip pat yra didelės.
Pjovimas lazeriu.
Pjovimas lazeriu – tai technologinė lakštinio metalo apdirbimo revoliucija ir lakštinio metalo apdirbimo „apdirbimo centras“. Pjovimas lazeriu pasižymi dideliu lankstumu, dideliu pjovimo greičiu, dideliu gamybos efektyvumu ir trumpu gamybos ciklu, kuris laimėjo plačią klientų rinką. Pjovimas lazeriu neturi pjovimo jėgos ir nesideformuoja apdorojimo metu. Nėra įrankių nusidėvėjimo, geras medžiagų pritaikymas. Tiek paprastas, tiek sudėtingas dalis galima išpjauti lazeriu, kad būtų galima tiksliai ir greitai sukurti prototipus. Pjovimo siūlė siaura, pjovimo kokybė gera, automatizavimo laipsnis aukštas, operacija paprasta, darbo intensyvumas mažas, nėra taršos. Jis gali realizuoti automatinį išjungimą ir išdėstymą, pagerinti medžiagų panaudojimo greitį, mažas gamybos sąnaudas ir gerą ekonominę naudą. Šios technologijos efektyvus tarnavimo laikas yra labai ilgas. Šiuo metu antstatinės konstrukcijos 2 mm plokštės dažniausiai pjaustomos lazeriu. Daugelis užsienio ekspertų sutaria, kad artimiausi 30-40 metų bus lazerinio apdirbimo technologijų plėtros aukso amžius (tai lakštinio metalo apdirbimo plėtros kryptis).