Suvirinimo metodas pluošto lazerinio suvirinimo aparatas
Naudojant a pluošto lazerinio suvirinimo aparatas, yra du skirtingi metodai ar režimai, kaip energiją perkelti iš lazerio į suvirinimo medžiagą. Pagal galios tankį tai yra lazerio galios koeficientas. Suvirinimo srityje lazerinis suvirinimo režimas gali būti laidumo arba rakto skylės režimas. Vykstančio suvirinimo režimo tipas nustatomas pagal pagrindui tiekiamos galios kiekį ir suvirinamos medžiagos pobūdį. Pagrindinis skirtumas tarp dviejų lazerinio suvirinimo būdų yra metalui tiekiama energija.
Kadangi energijos tankis yra siūlės, per kurią praeina maitinimo šaltinis, skerspjūvio plotas, keičiant suvirinimo santykį arba padalijus lazerio spindulio galią iš apibrėžto tipo, bus paveiktas suvirinimo režimas. Laidaus režimo suvirinimas iš esmės atliekamas šildant suvirinamos medžiagos paviršių. Kaitinant mažos energijos tankio siūlės paviršių, jis šilumą praleis giliau į medžiagą.
Šis suvirinimo režimas yra mažo energijos tankio suvirinimas, todėl siūlės dydis ant paviršiaus paprastai yra didesnis, o siūlės įsiskverbimo gylis paprastai yra mažas. Pereinant nuo mažo energijos tankio suvirinimo prie didelio energijos tankio suvirinimo, režimas pereina iš laidžiojo į rakto skylės režimą. Dar kartą paminėkite energijos tankio apibrėžimą, kurį galima pasiekti sumažinant siūlės dydį arba padidinant lazerio spindulio galią.
The quality of the workpieces welded by the pluošto lazerinio suvirinimo aparatas is very high, and the problem of uneven melting caused by heating is completely avoided when used, and the quality of the product is guaranteed.